top of page

HNX UNDERWEAR

Kaliteli, güçlü ve özgün 

Askıda Kumaş Numuneleri

Kapasite

HNX UNDERWEAR için sadece ürün satmak yetmez. İşte bu yüzden zaman ve çaba harcayarak üretim sürecimizi mümkün olan en ileri seviyede tutuyoruz. Her sene 20.000.000 adet kadın külot, kadın atlet, kadın şort, kadın pijama, erkek şort, çocuk pijama takımı üretiyoruz. Engin deneyimimiz ve bir numaralı önceliğimiz olan müşteri memnuniyetimiz sayesinde, burada ihtiyaçlarınızın her zaman karşılanacağından emin olabilirsiniz. 

Tekstil

Kalite

Müşterilerimizin en kaliteli ve en güvenilir ürünlere sahip olmaları için HNX UNDERWEAR çatısı altında kılı kırk yarıyoruz. Eşsiz üretim sürecimizi sizlere tanıtmak amacıyla bazı anahtar özelliklerimizi aşağıda özetledik.

  • 40/1 Süprem Pamuklu Kumaş

  • Birinci Kalite İthal Dantel

  • İşinin Ehli Dikim Ustaları

  • Son Teknoloji Üretim Makineleri

clothing tailoring

Varyasyon

HNX UNDERWEAR olarak, en kaliteli malzemelerle üretilen ve en ileri tekniklerle üretilen ürünler sunuyoruz. Fikir aşamasından uygulamaya kadar burada ürettiğimiz her şey bizim için gurur kaynağıdır. 250'den fazla model, onlarca renk ve yüzlerce desen ile tüm müşterilerimiz gibi sizin de ürünlerimizden memnun kalacağınızdan eminiz. Bize ulaşın ve isteklerinize birlikte çözüm bulalım

bottom of page